Laster Arrangementer

« Alle Arrangementer

  • Dette arrangement har allerede funnet sted.

Møtepunkt for dansekunstnere og koreografer

7. oktober - 8. oktober

DOKS ønsker koreografer og dansekunstnere velkommen til to inspirerende dager med samtaler, møter og nye bekjentskaper på tvers av Sverige, Danmark og Norge.

Gjennom arbeidsdeling/workshop, pitch-presentasjoner, panelsamtaler og sosiale møteplasser skaper vi rom for nettverk, erfaringsutveksling og nye samarbeid i det frie dansefeltet. Over to dager samles mer enn 15 koreografer, dansere og andre kunstnere fra dansefeltet for å dele erfaringer, kunnskap og kunstneriske perspektiver.

Vi søker 30 dansekunstnere til å delta på disse to dagene. Arrangementet passer både for kunstnere i starten av karrieren og for de med lengre erfaring.

Når: 7. og 8.oktober 2026

Hvor: Bærum Kulturhus, Sandvika

PRODA er med som samarbeidspartner for dette viktige arrangementet, som avholdes hos Bærum Kulturhus – Dans Sørøst-Norge. Les mer og meld din interesse her!

 

 

Detaljer

Sted