Timeplan

januar 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
5
6
  • 10:30 - 12:00 ballett Tania Rodriguez
7
  • 10:00 - 11:30 jazz Benedicte Lütken
8
  • 10:30 - 12:00 ballett Tania Rodriguez
9
  • 09:30 - 12:00 pedagogseminar Ballett med Tania Rodriguez
10
  • 09:30 - 12:00 pedagogseminar somatisk arbeid med Gry Bech - Hanssen
11
12
13
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
14
  • 10:00 - 11:30 jazz Benedicte Lütken
15
  • 09:00 - 10:30 jazz Benedicte Lütken
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
16
  • 10:00 - 11:30 jazz Benedicte Lütken
17
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
18
19
20
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
21
  • 10:00 - 11:30 jazz Benedicte Lütken
22
  • 09:00 - 10:30 jazz Benedicte Lütken
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
23
  • 10:00 - 11:30 jazz Benedicte Lütken
24
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
25
26
27
  • 10:30 - 12:00 ballett Masterclass/audition - Igal Perry/Peridance USA
28
  • 10:00 - 11:30 gaga Shi Pratt
29
  • 09:00 - 10:15 gaga Shi Pratt
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
30
  • 09:30 - 11:30 workshop i prosess Siri og Snelle
31
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa

februar 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
4
  • 09:30 - 11:30 workshop repertoar Ingunn Bjørnsgaard Prosjekt
5
  • 09:00 - 10:15 gaga Shi Pratt
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
6
  • 09:30 - 11:30 workshop repertoar Ingunn Bjørnsgaard Prosjekt
7
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
8
9
10
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
11
  • 10:00 - 11:30 gaga Shi Pratt
12
  • 09:00 - 10:15 gaga Shi Pratt
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
13
  • 10:00 - 11:30 gaga Shi Pratt
14
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
15
16
17
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
18
  • 09:30 - 11:30 workshop koreografi Ingri Fiksdal og Solveig Styve Holte
19
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
20
  • 09:30 - 11:30 workshop koreografi Ingri Fiksdal og Solveig Styve Holte
21
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
22
23
24
  • 09:00 - 10:30 floorwork Jon Filip Fahlstrøm
  • 10:30 - 12:00 ballett Tania Rodriguez
25
  • 09:00 - 10:30 floorwork Jon Filip Fahlstrøm
26
  • 09:00 - 10:30 floorwork Jon Filip Fahlstrøm
  • 10:30 - 12:00 ballett Tania Rodriguez
27
  • 09:30 - 11:30 workshop koreografi Janne-Camilla Lyster
28
  • 10:30 - 12:00 ballett Tania Rodriguez
29

mars 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
2
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
3
  • 09:30 - 11:30 workshop i prosess Mia Habib
4
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
5
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
6
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
7
8
9
  • 09:00 - 10:30 moderne release Jason Mabana (BE)
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
10
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
11
  • 09:00 - 10:30 moderne release Jason Mabana (BE)
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
12
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt - UTGÅR
13
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt - UTGÅR
14
15
16
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner - UTGÅR
17
  • 10:00 - 11:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
18
  • 09:00 - 10:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner - UTGÅR
19
  • 10:00 - 11:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
20
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner - UTGÅR
21
22
23
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter - UTGÅR
24
  • 10:00 - 11:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
25
  • 09:00 - 10:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter - UTGÅR
26
  • 10:00 - 11:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
27
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter - UTGÅR
28
29
30
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Gry Kipperberg - UTGÅR
31
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Gry Kipperberg - UTGÅR

april 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Gry Kipperberg - UTGÅR
2
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Gry Kipperberg - UTGÅR
3
  • 10:00 - 12:00 MUD og Mingling MUD Session og DJ Niwin - UTGÅR
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
  • 09:30 - 11:30 workshop i prosess Tabanka - UTGÅR
15
  • 10:30 - 12:00 ballett Camilla Spidsøe - UTGÅR
16
  • 09:30 - 11:30 workshop i prosess  Tabanka - UTGÅR
17
  • 10:30 - 12:00 ballett  Camilla Spidsøe - UTGÅR
18
19
20
  • 10:30 - 12:00 ballett  Camilla Spidsøe - UTGÅR
21
  • 10:00 - 11:30 gaga  Shi Pratt - UTGÅR
22
  • 10:30 - 12:00 ballett Camilla Spidsøe - UTGÅR
23
  • 10:00 - 11:30 gaga  Shi Pratt - UTGÅR
24
  • 10:30 - 12:00 ballett  Camilla Spidsøe - UTGÅR
25
26
27
  • 09:00 - 10:30 contemporary  Julie Ehrstrand / SE - ONLINE KLASSE VIA ZOOM - SE FACEBOOK
  • 10:30 - 12:00 ballett - Christopher Kettner - UTGÅR
28
  • 09:00 - 16:00 workshop - mental trening Anniken Binz, samarbeid med Et langt liv i scenekunsten
    Mer info og påmelding
  • 10:00 - 11:30 contemporary  Julie Ehrstrand / SE - UTGÅR
29
  • 09:00 - 10:30 contemporary  Julie Ehrstrand / SE - ONLINE KLASSE VIA ZOOM - SE FACEBOOK
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner - UTGÅR
30
  • 10:00 - 11:30 contemporary  Julie Ehrstrand / SE - UTGÅR

mai 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
  • 09:00 - 10:30 contemporary jazz Julie Ehrstrand - ONLINE KLASSE VIA ZOOM SE FACEBOOK
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner - UTGÅR
5
  • 10:00 - 11:30 contemporary  Julie Ehrstrand / SE - UTGÅR
6
  • 09:00 - 10:30 contemporary jazz Julie Ehrstrand - ONLINE KLASSE VIA ZOOM SE FACEBOOK
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner - UTGÅR
7
  • 10:00 - 11:30 contemporary  Julie Ehrstrand / SE - UTGÅR
8
  • 09:00 - 10:30 contemporary jazz Julie Ehrstrand / SE - ONLINE KLASSE VIA ZOOM SE FACEBOOK
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner - UTGÅR
9
10
11
  • 10:30 - 12:00 ballett Camilla Spidsøe - UTGÅR
12
  • 09:30 - 11:30 workshop repertoar Camilla Spidsøe - UTGÅR
13
  • 10:30 - 12:00 ballett Camilla Spidsøe - UTGÅR
14
  • 09:30 - 11:30 workshop i prosess Yaniv Cohen - UTGÅR
15
  • 10:30 - 12:00 ballett Camilla Spidsøe - UTGÅR
16
17
18
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind - UTGÅR
19
  • 10:00 - 11:30 house Chriz Nypan - UTGÅR
20
  • 09:00 - 10:30 hip-hop Niako - UTGÅR
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind - UTGÅR
21
  • 10:00 - 11:30 house Chriz Nypan - UTGÅR
22
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind - UTGÅR
23
24
25
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind - UTGÅR
26
  • 10:00 - 11:30 house Chriz Nypan - UTGÅR
27
  • 09:00 - 10:30 hip-hop Niako - UTGÅR
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind - UTGÅR
28
  • 10:00 - 11:30 hip-hop Niako - UTGÅR
29
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind - UTGÅR
30
31

juni 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
2
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Siri Jøntvedt - UTGÅR
3
  • 09:00 - 10:30 samtidsdans Siri Jøntvedt - UTGÅR
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter - UTGÅR
4
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Siri Jøntvedt - UTGÅR
5
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter - UTGÅR
6
7
8
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter - UTGÅR
9
  • 09:30 - 11:00 samtidsdans Siri Jøntvedt - UTGÅR
10
  • 09:00 - 10:30 samtidsdans Siri Jøntvedt - UTGÅR
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter - UTGÅR
11
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Siri Jøntvedt - UTGÅR
12
  • 10:00 - 12:00 MUD og mingling DJ NIWIN - UTGÅR
13
14
15
  • 09:00 - 10:00 somatisk praksis Gry Bech-Hanssen - ONLINE KLASSE VIA ZOOM - SE FACEBOOK
16
  • 09:00 - 10:00 somatisk praksis Gry Bech-Hanssen - ONLINE KLASSE VIA ZOOM - SE FACEBOOK
17
  • 09:00 - 10:00 somatisk praksis Gry Bech-Hanssen - ONLINE KLASSE VIA ZOOM - SE FACEBOOK
18
  • 09:00 - 10:00 somatisk praksis Gry Bech-Hanssen - ONLINE KLASSE VIA ZOOM - SE FACEBOOK
19
  • 09:00 - 10:00 somatisk praksis Gry Bech-Hanssen - ONLINE KLASSE VIA ZOOM - SE FACEBOOK
20
  • God Sommer  til alle PRODA brukere!
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30