Timeplan

januar 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
5
6
  • 10:30 - 12:00 ballett Tania Rodriguez
7
  • 10:00 - 11:30 jazz Benedicte Lütken
8
  • 10:30 - 12:00 ballett Tania Rodriguez
9
  • 09:30 - 12:00 pedagogseminar Ballett med Tania Rodriguez
10
  • 09:30 - 12:00 pedagogseminar somatisk arbeid med Gry Bech - Hanssen
11
12
13
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
14
  • 10:00 - 11:30 jazz Benedicte Lütken
15
  • 09:00 - 10:30 jazz Benedicte Lütken
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
16
  • 10:00 - 11:30 jazz Benedicte Lütken
17
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
18
19
20
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
21
  • 10:00 - 11:30 jazz Benedicte Lütken
22
  • 09:00 - 10:30 jazz Benedicte Lütken
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
23
  • 10:00 - 11:30 jazz Benedicte Lütken
24
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
25
26
27
  • 10:30 - 12:00 ballett Masterclass/audition - Igal Perry/Peridance USA
28
  • 10:00 - 11:30 gaga Shi Pratt
29
  • 09:00 - 10:15 gaga Shi Pratt
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa
30
  • 09:30 - 11:30 workshop i prosess Siri og Snelle
31
  • 10:30 - 12:00 ballett Kumiko Hayakawa

februar 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
4
  • 09:30 - 11:30 workshop repertoar Ingunn Bjørnsgaard Prosjekt
5
  • 09:00 - 10:15 gaga Shi Pratt
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
6
  • 09:30 - 11:30 workshop repertoar Ingunn Bjørnsgaard Prosjekt
7
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
8
9
10
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
11
  • 10:00 - 11:30 gaga Shi Pratt
12
  • 09:00 - 10:15 gaga Shi Pratt
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
13
  • 10:00 - 11:30 gaga Shi Pratt
14
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
15
16
17
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
18
  • 09:30 - 11:30 workshop koreografi Ingri Fiksdal og Solveig Styve Holte
19
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
20
  • 09:30 - 11:30 workshop koreografi Ingri Fiksdal og Solveig Styve Holte
21
  • 10:30 - 12:00 ballett Kristian Alm
22
23
24
  • 09:00 - 10:30 floorwork Jon Filip Fahlstrøm
  • 10:30 - 12:00 ballett Tania Rodriguez
25
  • 09:00 - 10:30 floorwork Jon Filip Fahlstrøm
26
  • 09:00 - 10:30 floorwork Jon Filip Fahlstrøm
  • 10:30 - 12:00 ballett Tania Rodriguez
27
  • 09:30 - 11:30 workshop koreografi Janne-Camilla Lyster
28
  • 10:30 - 12:00 ballett Tania Rodriguez
29

mars 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
2
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
3
  • 09:30 - 11:30 workshop i prosess Mia Habib
4
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
5
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
6
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
7
8
9
  • 09:00 - 10:30 moderne release Jason Mabana (BE)
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
10
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
11
  • 09:00 - 10:30 moderne release Jason Mabana (BE)
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt
12
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt - UTGÅR
13
  • 10:30 - 12:00 ballett Robert Hewitt - UTGÅR
14
15
16
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner - UTGÅR
17
  • 10:00 - 11:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
18
  • 09:00 - 10:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner - UTGÅR
19
  • 10:00 - 11:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
20
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner - UTGÅR
21
22
23
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter - UTGÅR
24
  • 10:00 - 11:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
25
  • 09:00 - 10:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter - UTGÅR
26
  • 10:00 - 11:30 house Anne Golberg Stavn - UTGÅR
27
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter - UTGÅR
28
29
30
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Gry Kipperberg - UTGÅR
31
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Gry Kipperberg - UTGÅR

april 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Gry Kipperberg - UTGÅR
2
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Gry Kipperberg - UTGÅR
3
  • 10:00 - 12:00 MUD og Mingling MUD Session og DJ Niwin - UTGÅR
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
  • 09:30 - 11:30 workshop i prosess - UTGÅR Tabanka
15
  • 10:30 - 12:00 ballett - UTGÅR Camilla Spidsøe
16
  • 09:30 - 11:30 workshop i prosess - UTGÅR Tabanka
17
  • 10:30 - 12:00 ballett - UTGÅR Camilla Spidsøe
18
19
20
  • 10:30 - 12:00 ballett - UTGÅR Camilla Spidsøe
21
  • 10:00 - 11:30 gaga - UTGÅR Shi Pratt
22
  • 10:30 - 12:00 ballett - UTGÅR Camilla Spidsøe
23
  • 10:00 - 11:30 gaga - UTGÅR Shi Pratt
24
  • 10:30 - 12:00 ballett - UTGÅR Camilla Spidsøe
25
26
27
  • 09:00 - 10:30 contemporary - UTGÅR Julie Ehrstrand / SE
  • 10:30 - 12:00 ballett - UTGÅR Christopher Kettner
28
  • 09:00 - 16:00 workshop - mental trening Anniken Binz, samarbeid med Et langt liv i scenekunsten
    Mer info og påmelding
  • 10:00 - 11:30 contemporary - UTGÅR Julie Ehrstrand / SE
29
  • 09:00 - 10:30 contemporary - UTGÅR Julie Ehrstrand / SE
  • 10:30 - 12:00 ballett - UTGÅR Christopher Kettner
30
  • 10:00 - 11:30 contemporary - UTGÅR Julie Ehrstrand / SE

mai 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
  • 09:00 - 10:30 contemporary Julie Ehrstrand / SE
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner
5
  • 10:00 - 11:30 contemporary Julie Ehrstrand / SE
6
  • 09:00 - 10:30 contemporary Julie Ehrstrand / SE
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner
7
  • 10:00 - 11:30 contemporary Julie Ehrstrand / SE
8
  • 09:00 - 10:30 contemporary Julie Ehrstrand / SE
  • 10:30 - 12:00 ballett Christopher Kettner
9
10
11
  • 10:30 - 12:00 ballett Camilla Spidsøe
12
  • 09:30 - 11:30 workshop repertoar Camilla Spidsøe
13
  • 10:30 - 12:00 ballett Camilla Spidsøe
14
  • 09:30 - 11:30 workshop i prosess Yaniv Cohen
15
  • 10:30 - 12:00 ballett Camilla Spidsøe
16
17
18
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind
  • workshop "The Prepared Body"
    Workshop med Deborah Hay - samarbeid mellom PRODA, KHIO og SKUDA.
    Mer info og påmelding
19
  • 10:00 - 11:30 house Chriz Nypan
  • workshop "The Prepared Body"
    Workshop med Deborah Hay - samarbeid mellom PRODA, KHIO og SKUDA.
    Mer info og påmelding
20
  • 09:00 - 10:30 hip-hop Niako
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind
  • workshop "The Prepared Body"
    Workshop med Deborah Hay - samarbeid mellom PRODA, KHIO og SKUDA.
    Mer info og påmelding
21
  • 10:00 - 11:30 house Chriz Nypan
  • workshop "The Prepared Body"
    Workshop med Deborah Hay - samarbeid mellom PRODA, KHIO og SKUDA.
    Mer info og påmelding
22
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind
  • workshop "The Prepared Body"
    Workshop med Deborah Hay - samarbeid mellom PRODA, KHIO og SKUDA.
    Mer info og påmelding
23
24
25
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind
26
  • 10:00 - 11:30 house Chriz Nypan
27
  • 09:00 - 10:30 hip-hop Niako
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind
28
  • 10:00 - 11:30 hip-hop Niako
29
  • 10:30 - 12:00 ballett Trude Støvind
30
31

juni 2020

man tir ons tor fre lør søn
1
2
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Siri Jøntvedt
3
  • 09:00 - 10:30 samtidsdans Siri Jøntvedt
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter
4
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Siri Jøntvedt
5
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter
6
7
8
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter
9
  • 09:30 - 11:00 samtidsdans Siri Jøntvedt
10
  • 09:00 - 10:30 samtidsdans Siri Jøntvedt
  • 10:30 - 12:00 ballett Marit & Peter
11
  • 10:00 - 11:30 samtidsdans Siri Jøntvedt
12
  • 10:00 - 12:00 Mud og mingling MUD Session og DJ Niwin
13
14
15
  • 09:00 - 10:00 somatisk praksis Gry Bech-Hanssen
  • 10:00 - 17:00 Åpent rom
16
  • 09:00 - 10:00 somatisk praksis Gry Bech-Hanssen
  • 10:00 - 17:00 Åpent rom
17
  • 09:00 - 10:00 somatisk praksis Gry Bech-Hanssen
  • 10:00 - 17:00 Åpent rom
18
  • 09:00 - 10:00 somatisk praksis Gry Bech-Hanssen
  • 10:00 - 17:00 Åpent rom
19
  • 09:00 - 10:00 somatisk praksis Gry Bech-Hanssen
  • 10:00 - 17:00 Åpent rom
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30